CORIMA  32MM MCC "S+" galusková Zobrazit větší

CORIMA galusková 32MM MCC "WS+"

Nový produkt

Zapletená kola řady "MCC" jsou tím nejlepším, co CORIMA nabízí - 100% PROFI závodní nasazení - tak s tím se počítá! Verze "WS+" má ráfek široký 26 mm.

Více informací

Skladem

Free delivery !

65 702,48 Kč

Více informací

Zapletená kola řady "MCC" jsou tím nejlepším, co CORIMA nabízí - 100% PROFI závodní nasazení-tak s tím se počítá!

  • Výplet je  svazkový R2 - 12d a  12 drátů 
  • Dráty jsou karbonové (oprava možná)
  • Oplet: 3K
  • Ráfek: vysoký 32 mm, široký 26 mm 
  • Váha: 475/645 g (přední/zadní)
  • Cena: 37 000/42 500 Kč (přední/zadní)

NUTNO POUŽÍVAT POUZE BRZDOVÉ ŠPALKY CORIMA!!!

Balení obsahuje: Vak na kolo, brzdové špalky a prodloužení ventilku + přelep přes ventilek.


obr-cor01.jpgRáfek galuska:

Všechny CORIMA ráfky jsou postaveny na  strukturální pěně ještě před vložením do formy a mají vložen příčník z UD uhlíkových vláken, pro celkové zvýšení  tuhosti a pevnosti. Tento koncept, nazvaný "Torsion Box", vytvořený a patentovaný společností CORIMA v devadesátých letech a postupně materiálově zdokonalovaný, významně  eliminuje ohyb a průhyb ráfků, který se se vyskytuje u všech dutých karbonových ráfků. Takto navýšená tuhost umožňuje vyšší přenos výkonu a má velký vliv na trvanlivost a celkovou tuhost výpletu. Kolo je schopno reagovat bez větších ztrát energie. Díky této vnitřní pěně – struktuře je kolo schopno i při vysokých rychlostech citlivě reagovat na řízení a přesně vést stopu danou jezdcem. V neposlední řadě takto postavené jádro ráfku ve velké míře absorbuje vibrace, a podílí se i na zvukovém projevu oproti dutému ráfku – následkem je pohodlná a klidná jízda. Každý ráfek CORIMA je vyrobeno ručně ve Francii!


obr-cor03.jpgBrzdná plocha:

Kola pro ráfkové brzdy v modelovém provedení 2019 mají NOVĚ speciálně upravenou brzdnou plochu. Brzdná plocha byla upravena pro lepší brzdné vlastnosti v suchém i mokrém prostředí. Tato viditelná brzdná dráha také slouží jako indikátor optimálního nastavení brzdového špalku na ráfku. Všechny ráfky CORIMA jsou kompatibilní pouze s brzdovými špalky CORIMA! Použití jiných brzdových špalků může mít za následek zničení ráfku!


obr-cor04b.jpgNáboje:

Veškeré náboje do kol jsou vyvinuty v  CORIMĚ a jsou vyráběny ve Francii z nejlepších slitin  na CNC strojích. Všechny zadní náboje využívají koncept "S" s 30zubovým volnoběžným rohatkovým kroužkem. Pro lepší přenos síly jsou na zadním ořechu  tři tvrzené ocelové západky rozmístěny po 120°. Západky jsou tlačeny silným obvodovým pérem do zubů rohatky.  Zadní  osa má Ø 17 mm a je vyrobena z kombinace titanu a hliníku- výsledkem je extrémně tuhá osa náboje. Tento koncept umožňuje použití ložisek typu 6000 jenž jsou schopny snést 2x větší zatížení než konkurence s menšími ložisky.

AERO dráty:

Nový tvar karbonových AERO drátů kol MCC  byl navržen tak, aby byl co nejnižší odpor vzduchu. Výsledkem tohoto nového designu je aerodynamický odpor snížen o 9% (přední kolo) a 18% (zadní kolo) oproti modelům roku 2019. Kola MCC jsou sestavena pouze pomocí 12 paprsků (přední jak zadní).Toto spárování paprsků vede k vysoké odolnosti a tuhosti kol  a minimálnímu vlivu na  při bočním větru. Dává jezdci maximální přesnost řízení. Umístění 6 kotevních bodů paprsků dovnitř ráfku rovnoměrně rozkládá hmotnost těchto kotev -  toto rozmístění vytváří velmi nízkou rotační setrvačnost, perfektní pro rychlé stoupání  a maximální  zrychlení během závodů.


obr-cor05.jpgBarevné polepy:

Nabízíme vám možnost výběru z 13 barev, které vám umožní personalizovat vaše kola.