CORIMA 32MM "WS Black" plášťová Zobrazit větší

CORIMA plášťová 32MM "WS Black DX"

Nový produkt

Plášťová zapletená kola řady "WS BLACK DX"  pro DISC brzdy vynikají svoji univerzálností od  najíždění kilometrů až po závodníky se zaměřením na výkon.

Více informací

Skladem

Free delivery !

37 603 Kč

Více informací

Plášťová zapletená kola řady "WS BLACK DX"  pro DISC brzdy vynikají svoji univerzálností od  najíždění kilometrů až po závodníky se zaměřením na výkon.

  • Výplet je na předním  a na zadním kole 20drátů  v poměru 12/8. na předním kole jsou dráty Sapim CX Ray a na zadním Sapim CX.
  • Standard upnutí: přední 12x100 mm osa , zadní 12x142 mm osa.
  • Standard upnutí DISCU: Centerlock
  • Ráfek: vysoký 32 mm, široký 26 mm 
  • Maximální povolený tlak pláště:   

              - šíře 23 mm = 7,8 barů      

              - šíře 25 mm = 7,3 barů

              - šíře 28 mm = 6,6 barů

  • Váha: 760/890 g  (přední/zadní)
  • Cena: 21 500/24 000 Kč  (přední/zadní)

 

  Balení obsahuje: Vak na kolo, centrovací klíč a prodloužení ventilku + přelep přes ventilek.  


obr-cor02.jpgRáfek plášť:

Všechny CORIMA ráfky jsou postaveny na  strukturální pěně ještě před vložením do formy a mají vložen příčník z UD uhlíkových vláken, pro celkové zvýšení  tuhosti a pevnosti. Tento koncept, nazvaný "Torsion Box", vytvořený a patentovaný společností CORIMA v devadesátých letech a postupně materiálově zdokonalovaný, významně  eliminuje ohyb a průhyb ráfků, který se se vyskytuje u všech dutých karbonových ráfků. Takto navýšená tuhost umožňuje vyšší přenos výkonu a má velký vliv na trvanlivost a celkovou tuhost výpletu. Kolo je schopno reagovat bez větších ztrát energie. Díky této vnitřní pěně – struktuře je kolo schopno i při vysokých rychlostech citlivě reagovat na řízení a přesně vést stopu danou jezdcem. V neposlední řadě takto postavené jádro ráfku ve velké míře absorbuje vibrace, a podílí se i na zvukovém projevu oproti dutému ráfku – následkem je pohodlná a klidná jízda. Každý ráfek CORIMA je vyrobeno ručně ve Francii! 


obr-cor04.jpgNáboje:

Veškeré náboje do kol jsou vyvinuty v  CORIMĚ a jsou vyráběny ve Francii z nejlepších slitin  na CNC strojích. Všechny zadní náboje využívají koncept "S" s 30zubovým volnoběžným rohatkovým kroužkem. Pro lepší přenos síly jsou na zadním ořechu  tři tvrzené ocelové západky rozmístěny po 120°. Západky jsou tlačeny silným obvodovým pérem do zubů rohatky.  Zadní  osa má Ø 17 mm a je vyrobena z kombinace titanu a hliníku- výsledkem je extrémně tuhá osa náboje. Tento koncept umožňuje použití ložisek typu 6000 jenž jsou schopny snést 2x větší zatížení než konkurence s menšími ložisky.


obr-cor05.jpgBarevné polepy:

Nabízíme vám možnost výběru z 13 barev, které vám umožní personalizovat vaše kola.