Beke Ahead Composites THE HYPERSADDLE

Nový produkt

Nové technologie pro mimořádný komfort. Karbonové sedlo nemusí znamenat „tvrdá lavice“ , pohodlí , opora a ergonomie –hlavní přednosti tohohle sedla.

Více informací

Free delivery !

7 521 Kč

Více informací

 Nové technologie výroby se zaměřením na mimořádný komfort. Karbonové sedlo nemusí znamenat „tvrdá lavice“ , pohodlí , opora a ergonomie –hlavní přednosti tohohle sedla.

 Použitím inovativních výrobních procesů spolu technickým designem stojí za vznikem  nového produktu - THE HYPERSADDLE. Svým jasným designovým jazykem BikeAhead comp. a jedinečným komfortem vyčnívá ze segmentu karbonových sedel a nastavuje nová měřítka v dané kategorii produktů.

  Lepené spoje mají díky technologii injekčního lepení maximální pevnost a jsou jen minimálně viditelné - vytvářejí čistý vzhled. Design a tvar umožňují rozšířený rozsah nastavení sedla, což umožňuje jezdcům najít individuální a pohodlnou jízdní pozici. Úsporu hmotnosti umožňuje nejen technologie výroby skořepiny sedla, ale také dutá konstrukce ližin sedla.

  Vrstvená konstrukce skořepiny sedla je navržena tak, aby poskytovala maximální pevnost kombinovanou s pohodlnou flexibilitou. Velkorysá centrální kapka snižuje tlak v perineální oblasti a snižuje necitlivost. Hladké okraje vzniklé materiálovým obalem nejen chrání kalhoty, ale také zlepšují pocit a zajišťují všestrannou dobrou manipulaci.

  Srdce sedla je vidět, když se podíváte na spodní stranu - připevněním rámu sedla k přírubě skořepiny sedla získává HYPERSADDLE svou jedinečnou flexi, která umožňuje obzvláště dobré odpružení s optimální podporou.

 HYPERSADDLE bylo důkladně testováno profesionálními i amatérskými jezdci, aby byla zajištěna jeho kvalita a výkon. Sedlo je vhodné pro MTB XC i silniční kola a je schváleno pro hmotnost systému do 110 kg.

Technické parametry:

Šířka:                                            135mm                                                     146mm

Hmotnost:                 70g (s potahem z Alcantary 74g) +/-5 %        76g (s potahem z Alcantary 80g) +/-5 %

Provedení:                                     surový carbon nebo potah z Alcantary (příplatek 500 Kč)

Délka:                                          245mm                                                         245mm

Šířka špičky:                                 42mm                                                           44mm

Doporučená vzdálenost kostí:     8 - 13cm                                                     10 – 14cm