COPRO Lilienthal PiRope - Gravel

Nový produkt

Komponenty na nejvyšší technologické úrovni! Nejen dokonalý design ráfku, ale také  textilní paprsky z materiálu VECTRAN  spolu s náboji Pi Rope tvoří excelentní celek!

Naprosto zřejmý původ - 100% výroba v Německu

Více informací

Skladem

Free delivery !

45 124 Kč

Více informací

Karbonový plášťový ráfek 100% výroba v  Německu v CORPO Technology GmbH!!

Možno použít ráfky Liliental GX a GX Gold: (de specifikace ráfku, vždy 24 děr, speciálně vyrobeno pro použití s dráty PiRope)

Pi Rope:

Textilní paprsky PiROPE jsou vyrobeny z extrémně pevných splétaných vláken Vectran . Následně je nanesen ochranný povlak PiPROTECT jenž činí paprsek naprosto odolný vůči povětrnostním vlivům.

Pevnost v tahu a tlumení je mnohonásobně lepší než u běžných ocelových paprsků. Textilní paprsky PiROPE se rozhodně vyrovnají konvenčním ocelovým paprskům a to  až s 5 krát nižší hmotností.

Kola PI ROPE jsou ručně vyrobená v továrně v Chemnitz (Německo).  Každý paprsek, každé kolo je individuálně sestaveno a přizpůsobeno individuálním potřebám zákazníka. Jedná se o kusovou výrobu.

Náboje: náboje jsou výrobcem přímo vyráběny speciálně pro použití paprsků PiRope, standard "ořechu" -Sram XDR, Shimano HG a MicroSpline.

Přední:  100mm,  pro 24drátů a 12 mm osu

Zadní:     142mm, pro 24drátů a 12mm osu, ořech: HG, Shim MS a Sram XDR      

  • Hmotnost dvojkolí: -1.295 g (+/- 5 %) 
  • Nosnost kol: 125Kg (jezdec, vybavení +kolo)

                   

Individualizace, možno vybírat z:

  • barva horního pruhu, přelepu u ventilku a popisu na ráfku- dle specifikací jednotlivých ráfků
  • barva drátu:  přírodní (textilní světle zlatá)-standardní,  černá (příplatek 2.500Kč /pár kol). S příplatkem-vždy individuální nacenění :  žlutá, oranžová, červená, růžová světlá, růžová tmavá, fialová, modrá- světlá, střední a tmavá, zelená světlá a tmavá, 
  • barva niple: na drátu vždy zůstává černý černý pin, mění se barva vložky do které si špice šroubuje, černá je standardní. S příplatkem-vždy individuální nacenění: lila, bronzová, červená, modrá, zlatá, oranžová, tmavě zelená, žlutozelená, šedá.

Dostupnost: tato kola jsou individuálně stavěna na základě konkrétního požadavku zákazníka! Realizace je závislá na konkrétním požadavku a možnostech výrobce.