FMB OT GRAVEL 40 TLR+

Nový produkt

FMB - François Marie Boyaux (Boyaux=galuska) - je firma vzniklá v roce 2005 jenž neustále vyrábí své galusky a pláště RUČNĚ v prvotřídní kvalitě odpovídající požadavkům a nárokům závodníků a náročných amatérů!!

Více informací

1 694 Kč

Více informací

DOSTUPNOST: 

  • šíře 40 - 0ks NA DOTAZ

FMB - François Marie Boyaux (Boyaux=galuska) - je malá firma vzniklá v roce 2005 jenž neustále vyrábí své galusky a pláště RUČNĚ v prvotřídní kvalitě odpovídající požadavkům a nárokům závodníků a náročných amatérů!!

FMB  používá na těla svých plášťů, galusek  přírodní egyptskou bavlnu s vysokou hustotou a nebo kombinaci této bavlny a polyesteru, dále pak přírodní  latex  a čistá  kaučuková  lepidla  - a výsledek, pneumatiky s velkou flexibilitou, přilnavostí a odolností proti propíchnutí.

S pneumatikami FMB můžete jezdit s jistotou, protože víte, že máte nejlepší totožné vybavení, stejně jako TOP závodníci.

K výrobě svých plášťů používá:

„Polycotton“ (směs přírodní bavlny a polyesteru (PES)) má pro tělo pláště lepší vlastnosti než čistá bavlna, neroztahuje se a nesmršťuje. Míra pohodlí obdobná galuskám je zachována.
- „TLR +“ nově přepracovaná patka pláště nabízí nižší hmotnost a ještě větší flexibilitu – 100% účinné utěsnění pláště.
- „GRIP +“ je označení pro směs černého běhounu , jenž nesou všechny pláště a galusky. Daná směs, jejíž vývoj trval několik let a je neustále zdokonalována, jejíž nejsilnější stránkou maximální přenos výkonu spolu s vynikající přilnavosti na suchu i za mokra.
- „ZYLON“ textilní vlákno s chemickým složením poly-fenylen-benzobisoxazol, zkráceně PBO. Je ve formě velmi lehké tkaniny s mimořádně vysokou pevností .Proužek Zylonu je umístěn mezi kostrou pláště a běhounem, cílem je maximální ochrana před defektem.
- Voděodolný potěr bočnice s dlouhou životností.


Všechny produkty FMB nesou označení : Vyrobeno ve Francii!


FMB OT GRAVEL je plášť primárně určený pro tvrdé / zhutněné povrchy, kde se diamantový centrální vzorek běhounu cítí jako " ryba ve vodě a je neskutěčně rychlý . Ale ani tráva, led či písčitá  cesta není překážkou i na těchto výletech za dobrodružstvím neztrácí tento vzorek nic ze své ovladatelnosti a hbitosti. Velké kosočtvercové boční výstupky jsou skvělou oporou při jízdě ve svahu a šikmé cestě.

  • Velikost: 700 x 40 ( 622)
  • Šířka: 40mm 
  • Použití: bezdušové a nebo s duší
  • Kostra pláště: 340TPI, Polycotton s černým potěrem
  • Směs běhounu: „GRIP +“ a Zylonová výstuha
  • Tlak:  1,9 - 3 Barů / 14 -45 PSI
  • Hmotnost: cca 390 gr.  (váhy se mění, ruční výroba)