VELOFLEX Corsa RACE

Nový produkt

Závodní verze CORSA EVO, navržená především pro závodění, aby vyhovovala náročným cyklistům v jejich výzvách. Klíčová slova pro tento produkt jsou rychlost, výkon a spolehlivost.

VELOFLEX všechny své pláště a galusky vyrábí ručně ve své dílně v Itálii! Výsledkem je produkt, které nabízejí mimořádný výkon a excelentní kvalitu.

Více informací

1 116 Kč

Více informací

DOSTUPNOST: 25-0 ks 

Všechny výrobky VELOFLEX  jsou navrženy a vyráběny shodným řemeslným postupem, což platí jak pro pláště tak galusky. VELOFLEX všechny své pláště a galusky vyrábí ručně ve své dílně v Itálii! Výsledkem je produkt, které nabízejí mimořádný výkon a excelentní kvalitu.

Plášť jehož základ  je z materíálu Corespun 350 TPI (Threads Per Inch) a novou, inovativní, směsí běhounu. Corespun 350 oproti verzi 320 je ještě lehčí, citlivější a flexibilnější což má za výsledek maximální přizpůsobení povrchu vozovky!  Dezén běhounu "RainDrop"  pláště je vyrobena ze směsi přírodního kaučuku a SiO2 - výsledkem je maximální přilnavost na vozovce. Tato směs také nabízí nižší valivý odpor. Plášť má mimořádné držení a jistotu vedení kola na silnici a spolu s nově konstruovanou,  extrémně houževnatou, ochranou proti propíchnutí RKB (Resilient Kinetic Belt) z něj tvoří ideálního společníka při boji o vítězství.

Charakteristika: 

Technické údaje

  • Použití:závody, tréninky
  • Tělo pláště: Corespun TPI 350
  • TPI: 350 vláken na palec (140/cm)
  • Ochrana proti propíchnutí: RKB - Pružný kinetický pás
  • Výztuha patky: Kevlar®  neroztažitelná příze
  • Vnější ochrana patky:   SPS - Sidewall Protection System
  • Gumový běhoun: Exkluzivní směs přírodního kaučuku a oxidu křemičitého

 

Velikost                        Hmotnost  (+/- 5% )   Doporučený tlak

700 x 23 c (23–622)            190 gr.                 7/10 bar (100/145 psi) - na objednávku

700 x 25 c (25–622)            200 gr.                 6/9 bar (85/130 psi)

Konstrukce: