PiRope - DUKE Lucky Jack 31 SLS5 29″

Nový produkt

Komponenty na nejvyšší technologické úrovni! Nejen dokonalý design ráfku, ale také  textilní paprsky z materiálu VECTRAN  spolu s náboji Pi Rope tvoří excelentní celek!

Naprosto zřejmý původ - 100% výroba v Německu

Více informací

Skladem

Free delivery !

59 500 Kč s DPH

Více informací

Kola jsou stavěna na ráfku od externích dodavatelů, vždy oficiálně přizpůsobena pro výplet PiRope!

Pi Rope:

Textilní paprsky PiROPE jsou vyrobeny z extrémně pevných splétaných vláken Vectran . Následně je nanesen ochranný povlak PiPROTECT jenž činí paprsek naprosto odolný vůči povětrnostním vlivům.

Pevnost v tahu a tlumení je mnohonásobně lepší než u běžných ocelových paprsků. Textilní paprsky PiROPE se rozhodně vyrovnají konvenčním ocelovým paprskům a to  až s 5 krát nižší hmotností.

Kola PI ROPE jsou ručně vyrobená v továrně v Chemnitz (Německo).  Každý paprsek, každé kolo je individuálně sestaveno a přizpůsobeno individuálním potřebám zákazníka. Jedná se o kusovou výrobu.

Série PiROPE MTB je zaměřena na závodní užití a kola co nejlehčí konstrukce

  • 2,2g lehké PI ROPE paprsky
  • 2 roky crash replacement
  • 3 roky záruka
  • Hmotnost kol:  dle ráfků. verze ráfků 285 gramů př/zad  1.103 gramů
  • Užití: marathon, XC, Trail
  • Náboje: New Men FADE
  • Brzdný DISC: IS 2000 - 6děr
  • Ořech: Sram XD a Shimano HG a MS
  • Náboje jsou výrobcem přímo vyráběny speciálně pro použití paprsků PiRope.

             Přední:  110mm,  pro 28 drátů a 15 mm osu (Lefty nába možná s příplatkem 

             Zadní:   148mm, pro 28 drátů a 12mm osu

  • Ráfek: DUKE Lucky Jack Ultra 31 SLS5 29″ vnitřní šířka 31,,

245 g: XC přední
285 g: XC zadní nebo pro velmi agresivní XC přední
350 g: pro velmi agresivní XC zadní a pro E-Bike

  • Váhový limit systému: dle ráfku od 100 do 120 kg

Individualizace, možno vybírat z:

  • barva drátu:  přírodní (textilní světle zlatá)-standardní. S příplatkem-vždy individuální nacenění :  žlutá, oranžová, červená, růžová světlá, růžová tmavá, fialová, modrá- světlá, střední a tmavá, zelená světlá a tmavá, 
  • barva niple: na drátu vždy zůstává černý černý pin, mění se barva vložky do které si špice šroubuje, černá je standardní. S příplatkem-vždy individuální nacenění: lila, bronzová, červená, modrá, zlatá, oranžová, tmavě zelená, žlutozelená, šedá.

Dostupnost: tato kola jsou individuálně stavěna na základě konkrétního požadavku zákazníka! Realizace je závislá na konkrétním požadavku a možnostech výrobce.