Sleva! FMB OT Slalom Zobrazit větší

FMB OT Slalom

Nový produkt

FMB - François Marie Boyaux (Boyaux=galuska) - je firma vzniklá v roce 2005 jenž neustále vyrábí své galusky a pláště RUČNĚ v prvotřídní kvalitě odpovídající požadavkům a nárokům závodníků a náročných amatérů!!

Více informací

1 063,64 Kč

-300,00 Kč

1 363,64 Kč

Více informací

FMB - François Marie Boyaux (Boyaux=galuska) - je malá firma vzniklá v roce 2005 jenž neustále vyrábí své galusky a pláště RUČNĚ v prvotřídní kvalitě odpovídající požadavkům a nárokům závodníků a náročných amatérů!!

K výrobě svých plášťů používá:
- „Polycotton“ (směs přírodní bavlny a polyesteru (PES)) má pro tělo pláště lepší vlastnosti než čistá bavlna, neroztahuje se a nesmršťuje. Míra pohodlí obdobná galuskám je zachována.
- „GRIP +“ je označení pro směs černého běhounu , jenž nesou všechny pláště a galusky. Daná směs, jejíž vývoj trval několik let a je neustále zdokonalována, jejíž nejsilnější stránkou maximální přenos výkonu spolu s vynikající přilnavosti na suchu i za mokra.
- „ZYLON“ textilní vlákno s chemickým složením poly-fenylen-benzobisoxazol, zkráceně PBO. Je ve formě velmi lehké tkaniny s mimořádně vysokou pevností .Proužek Zylonu je umístěn mezi kostrou pláště a běhounem, cílem je maximální ochrana před defektem.
- Voděodolný potěr bočnice s dlouhou životností.


Všechny produkty FMB nesou označení : Vyrobeno ve Francii!


FMB OT Slalom  je univerzální plášť nejen pro tvrdé povrchy. Univerzální profil vzorku podrží jezdce jak při projetí blátem, tak při rychlém výjezdu ze zatáčky. Pohodlnost , rychlost, všestrannost a  dobré samočistící vlastnosti jsou obrovským plusem pro tento plášť.

  • Velikost: 700 x šířka ( 622)
  • Šířka: 32 a 34,5
  • Kostra pláště: Polycotton 330 TPI
  • Směs běhounu: „GRIP +“ a Zylonová výstuha
  • Tlak:  1,9 - 3 Barů / 14 -45 PSI
  • Hmotnost: cca 390 gr./34,5  (váhy se mění, ruční výroba)