FMB OT Flanders 26 TLR

Nový produkt

FMB - François Marie Boyaux (Boyaux=galuska) - je firma vzniklá v roce 2005 jenž neustále vyrábí své galusky a pláště RUČNĚ v prvotřídní kvalitě odpovídající požadavkům a nárokům závodníků a náročných amatérů!!

Více informací

1 471 Kč

Více informací

FMB - François Marie Boyaux (Boyaux=galuska) - je malá firma vzniklá v roce 2005 jenž neustále vyrábí své galusky a pláště RUČNĚ v prvotřídní kvalitě odpovídající požadavkům a nárokům závodníků a náročných amatérů!!

FMB  používá na těla svých plášťů, galusek  přírodní egyptskou bavlnu s vysokou hustotou a nebo kombinaci této bavlny a polyesteru, dále pak přírodní  latex  a čistá  kaučuková  lepidla  - a výsledek, pneumatiky s velkou flexibilitou, přilnavostí a odolností proti propíchnutí.

S pneumatikami FMB můžete jezdit s jistotou, protože víte, že máte nejlepší totožné vybavení, stejně jako TOP závodníci.

K výrobě svých plášťů používá:
- „Polycotton“ (směs přírodní bavlny a polyesteru (PES)) má pro tělo pláště lepší vlastnosti než čistá bavlna, neroztahuje se a nesmršťuje. Míra pohodlí obdobná galuskám je zachována.
- „GRIP +“ je označení pro směs černého běhounu , jenž nesou všechny pláště a galusky. Daná směs, jejíž vývoj trval několik let a je neustále zdokonalována, jejíž nejsilnější stránkou maximální přenos výkonu spolu s vynikající přilnavosti na suchu i za mokra.
- „ZYLON“ textilní vlákno s chemickým složením poly-fenylen-benzobisoxazol, zkráceně PBO. Je ve formě velmi lehké tkaniny s mimořádně vysokou pevností .Proužek Zylonu je umístěn mezi kostrou pláště a běhounem, cílem je maximální ochrana před defektem.
- Voděodolný potěr bočnice s dlouhou životností.


Všechny produkty FMB nesou označení : Vyrobeno ve Francii!


FMB OT Flanders 26 je plášť, jenž je zaměřen na závodníky a nejnáročnější cyklisty, do zhoršených klimatických podmínek. Vysoká životnost a odolnost.

  • Velikost: 700 x 26c (26 - 622)
  • Provedení:  s duší a nebo bezdušové TLR použití
  • Kostra pláště: Polycotton 340 TPI
  • Směs běhounu: „GRIP +“ a Zylonová výstuha
  • Tlak: pro pláště šíře 24-26mm 6,3-7,3 Barů / 90-105 PSI
  • Hmotnost: cca 270 gr.