FMB OT STRADA PR TLR+

Nový produkt

FMB - François Marie Boyaux (Boyaux=galuska) - je firma vzniklá v roce 2005 jenž neustále vyrábí své galusky a pláště RUČNĚ v prvotřídní kvalitě odpovídající požadavkům a nárokům závodníků a náročných amatérů!!

Více informací

1 562 Kč

Více informací

DOSTUPNOST: 

  • šíře 30 - 2ks
  • šíře 33 - 0ks

FMB - François Marie Boyaux (Boyaux=galuska) - je malá firma vzniklá v roce 2005 jenž neustále vyrábí své galusky a pláště RUČNĚ v prvotřídní kvalitě odpovídající požadavkům a nárokům závodníků a náročných amatérů!!

Převážně používá na těla svých plášťů, galusek  přírodní egyptskou bavlnu s vysokou hustotou a nebo kombinaci této bavlny a polyesteru nebo lněných vláken, dále pak přírodní  latex  a čistá  kaučukové  lepidla  - a výsledek, pneumatiky s velkou flexibilitou, přilnavostí a odolností proti propíchnutí.

S pneumatikami FMB můžete jezdit s jistotou, protože víte, že máte nejlepší totožné vybavení, stejně jako TOP závodníci.

K výrobě svých plášťů používá:
„Polycotton“ (směs přírodní bavlny a polyesteru (PES)) má pro tělo pláště lepší vlastnosti než čistá bavlna, neroztahuje se a nesmršťuje. Míra pohodlí obdobná galuskám je zachována.
- „TLR +“ nově přepracovaná patka pláště nabízí nižší hmotnost a ještě větší flexibilitu – 100% účinné utěsnění pláště.
- „GRIP +“ je označení pro směs černého běhounu , jenž nesou všechny pláště a galusky. Daná směs, jejíž vývoj trval několik let a je neustále zdokonalována, jejíž nejsilnější stránkou maximální přenos výkonu spolu s vynikající přilnavosti na suchu i za mokra.
- „ZYLON“ textilní vlákno s chemickým složením poly-fenylen-benzobisoxazol, zkráceně PBO. Je ve formě velmi lehké tkaniny s mimořádně vysokou pevností .Proužek Zylonu je umístěn mezi kostrou pláště a běhounem, cílem je maximální ochrana před defektem.
- Voděodolný potěr bočnice s dlouhou životností.


Všechny produkty FMB nesou označení : Vyrobeno ve Francii!


FMB OT STRADA PR  - PR je zkratka klasického odzkoušeného běhounu pod názvem PARIS-ROUBAIX! Což už samo napovídá jeho užití - plášť do horších podmínek, s obrovskou užitnou hodnotou a nájezdností. Neskutečně pohodlný a odolný! Přesto však dostatečně rychlý, skvěle ovladatelný a hbitý.

  • Velikost: 700 x 30, 33 ( 622)
  • Šířka: 30 nebo 33 mm
  • Použití: bezdušové a nebo s duší
  • Kostra pláště: Polycotton s 340TPI a s černým potěrem
  • Směs běhounu: „GRIP +“ a Zylonová výstuha
  • Tlak:  4 - 5,2 Barů / 58 -75 PSI
  • Hmotnost: šířka 30 cca 330-340 gr., šířka 33 cca 340-350 gr.  (váhy se mění, ruční výroba)