FMB Paris-Roubaix "PRO+"

Nový produkt

Galuska se zvýšenou odolností ručně vyrobená ve francouzské manufaktuře. Dílna nese jméno zakladatele Francois Marie Boyaux (F.M.B.). Výrobky této značky patří k nejuznávanějším výrobkům hlavně v rychlostních disciplínách.

Více informací

Skladem

2 314 Kč

Více informací

Speciální edice galusek nejen na závod Paris Roubaix.  

Galuska se zvýšenou odolností ručně vyrobená ve francouzské manufaktuře. Dílna nese jméno zakladatele Francois Marie Boyaux (F.M.B.). Výrobky této značky patří k nejuznávanějším výrobkům hlavně v rychlostních disciplínách. Zvláštností FMB galusek je klasická metoda výroby, kostru tvoří bavlněná tkanina na níž je nalepen gumový běhoun a následně je galuska sešita. Bavlněné tkanina zajišťuje  vysokou flexibilitu. Bočnice u FMB jsou impregnované, sice impregnace nepatrně zvyšuje hmotnost, ale tkanina je méně náchylná  na vlhkost, nečistoty  a podstatně zvyšuje životnost pneumatiky, při zachování velké citlivosti boční stěny. Výsledkem je kostra galusky, která ve spojení se vzorkem běhounu nabízí výborný komfort, zrychlení na špičkové úrovni, skvělé boční držení a v neposlední řadě zvýšenou odolnost

F.M.B. Paris-Roubaix PRO je vyrobena přírodním bavlněném obalua následně další vrstvu tvoří výztužná páska, která propůjčí galusce maximální ochranu před proříznutím bočnice, tato galuska je to nejlepší jak z hlediska komfortu a maximální ochrany při zachování nízkého valivého odporu.

F.M.B. Paris-Roubaix PRO zvládne nepříznivé podmínky na vozovce a je také vynikající cestovní pneumatikou. Pružný plášť zvyšuje pohodlí, zatímco běhoun zajišťuje dobrou přilnavost na mokré i suché dlažbě. Je vybaven latexovou vnitřní trubicí, která snižuje valivý odpor a nabízí lepší ochranu proti propíchnutí.

 

  • Bočnice: Bavlna - světlý bok + výztužná boční páska. Impregnovaná bavlněná kostra (nepotřebuje údržbu)
  • Šířka: standardní 25, 27, šířky 30 a 32 jen pokud se našívají pro Profi stáje- dostupnost většinou na jaře.
  • Provedení: žlutá, růžová, zelená, modrá a černá bočnice
  • Duše: latex
  • Galuska do nepříznivých terénů se zvýšenou odolností a nájezdností.
  • Vysoká životnost a komfort.
  • Ruční výroba.
  • Váha: šíře 27: 370-380 g. /šíře 30: 395-410 g. / ruční výroba - váhy se mohou měnit!